Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj Msze Święte w porządku niedzielnym. Msze Święte w tygodniu o 7:00 i 18:00.
 2. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską mieszkańców naszej parafii, którzy wcześniej zaprosili nas do siebie. Od poniedziałku zapraszamy na godz. 18.00- na Mszę Świętą na wspólne kolędowanie oraz na modlitwę za parafian z poszczególnych ulic: w poniedziałek z ul. Wańkowicza, Przybosia, Szaniawskiego, Nałkowskiej, we wtorek z ul. Gojawiczyńskiej, Warsa, Sawy i z Ziemnic, w środę z ul. Kanarkowej, Skowronkowej, Wroniej, Szpakowej, Bocianiej, Wrocławskiej, Wandy, V Dywizji, Zacisze, Spokojnej, Kraka, Czystej, w czwartek z ul. Pruszyńskiego, Wierzyńskiego, Staffa, Zapolskiej, Norwida, w piątek ul. Dąbrówki, Ziemowita, Gałczyńskiego, Gombrowicza, w sobotę ul. Tuwima, Baczyńskiego, Witkiewicza, Worcella, Jastruna.
 3. Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.
 4. Od 18 stycznia rozpoczyna się w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 5. Spotkanie wolontariuszy – wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Koncertu Kolęd Zespołu,,Mazowsze” – w środę po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17:00. O godz. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 7. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
 8. Prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę o godz. 7:30.
 9. Próba scholii dziecięcej w sobotę o godz. 11.00.
 10. W przyszłą niedzielę tj. 22 stycznia chcemy uczcić Dzień Babci i Dziadka. Zapraszamy na godz. 18.00 na Eucharystię, w czasie której prosić będziemy dla żyjących o zdrowie i Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne w niebie. Bezpośrednio po zakończonej Mszy Świętej Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Koskowic. Serdecznie zapraszamy.
 11. Zbiórka ministrantów i lektorów w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
 12. Od dziś po każdej Mszy Świętej u ks. Proboszcza można nabywać cegiełki  – wejściówki na Koncert Kolęd Zespołu ,,Mazowsze” w cenie 50 zł.
 13. Kancelaria parafialna w poniedziałek i środę 17:00-17:30 oraz w sobotę 8:00-8:30.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 15. Przy stolikach zbierane są ofiary na i dobrodziejom za zaangażowanie i zatroskanie o dzieło budowy. budowę kościoła. Dziękujemy ofiarodawcom”.
 16. Naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.