Ogłoszenia

I Niedziela Adwentu

 1. Dziś Msze Święte w porządku niedzielnym. Msze święte w tygodniu o godz 6:45 i 18:00.
 2. Zapraszamy dzieci od poniedziałku do piątku na Roraty na godz 6:45. Po Mszy Świętej na herbatę i słodkie bułki na Plebanie.
 3. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w każdą niedzielę po Mszy Świętej, przy stolikach pod chórem. Ofiary są przeznaczone na remont Kościoła.
 4. W poniedziałek zapraszamy na 18:30 na spotkanie kręgu biblijnego. 
 5. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00, o godz 17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz 17:00.
 7. W sobotę o godz. 7.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła i przygotowaniu do niedzieli. Jest to pierwsza sobota miesiąca, odwiedziny chorych od godz 9:00.
 8. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca i Różańca do Krwi Chrystusa
 9. Po dwóch latach pandemii w tym roku chcemy wrócić do tradycyjnego kolędowania po Świętach Bożego Narodzenia z tym wyjątkiem, że będziemy przychodzić do rodzin, które wcześniej nas zaproszą. Kartki z zaproszeniem będą od jutra przy wyjściu z Kościoła, prosimy je składać do skrzyni do 26 grudnia. W ostatnim tygodniu zaprosimy do Kościoła na wspólne kolędowanie tych których nie odwiedziliśmy w domu.
 10. Jest już księga intencji na przyszły rok. Prosimy o rezerwowanie Mszy Świętych w miarę szybkim wyprzedzeniem.
 11. Siostry Adoratorki z Bolesławca organizują pielgrzymkę do Włoch śladami św. Marii De Mattias od 14 do 20 maja 2023. Wszelkie informacje na plakacie.
 12. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.30 oraz w sobotę od 8.00 do 8.30.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 14. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom.