Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

 1. Dziś Msze Święte w porządku niedzielnym. Msze święte w tygodniu o godz 6:45 i 18:00. Dziś po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca i Różańca do Krwi Chrystusa. Adoracja do godz 15:00.
 2. Zapraszamy dzieci od poniedziału do piątku na Roraty na godz 6:45. Po Mszy Świętej na herbatę i słodkie bułki na Plebanie.
 3. W poniedziałek zapraszamy na 18:30 na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. We wtorek zapraszamy rodziców dzieci I komunijnych na spotkanie na godz 18:30.
 5. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00, o godz 17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 6. W sobotę o godz. 7.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła i przygotowaniu do niedzieli.
 7. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w każdą niedzielę po Mszy Świętej przy stolikach pod chórem, również w tygodniu po Mszy wieczornej w zakrystii. Ofiary są przeznaczone na remont Kościoła. Przy stolikach są również świece wiglijne.
 8. Po dwóch latech pandemii w tym roku chcemy wrócić do tradycyjnego kolędowania po Świętach Bożego Narodzenia z tym wyjątkiem, że będziemy przychodzić do rodzin, które wcześniej nas zaproszą. Kartki z zaproszeniem będą od jutra przy wyjściu z Kościoła, prosimy je składać do skrzyni do 26 grudnia. W ostatnim tygodniu zaprosimy do Kościoła na wspólne kolędowanie tych których nie odwiedziliśmy w domu.
 9. W czwartek 8 grudnia, Kościół obchodzi uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP w tym dniu zaraszamy do Koscioła na godz 12:00 na godzinę łaski
 10. Przy szpitalu w Legnicy została uruchomiona podstawowa opieka zdrowotna. Zaletą jest, że wszystkie poradnie są w jednym miejscu. Poradnia jest zlokalizowana na parterze od strony Soru. Sczegółowe informacje na plakacie.
 11. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek środę od 17.00 do 17.30 oraz
 12. W sobotę od 8.00 do 8.30. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Niedzielnego. Niedzieli i Gościa
 13. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom.