Ogłoszenia

IV Niedziela Adwentu

 1. Dziś Msze Święte w porządku niedzielnym. Msze święte w tygodniu o godz. 6:45 i 18:00
 2. Rozpoczeliśmy w Naszej Wspólnocie Parafialnej rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Łukasz Bankowski. Zakończenie rekolekcji we wtorek, również we wtorek spowiedź od godz 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie.
 3. Zapraszamy dzieci od poniedziałku do piątku na Roraty na godz 6:45. Po Mszy Świętej na herbatę i słodkie bułki na Plebanie.
 4. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00, o godz 17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 5. W piątek o godz. 7.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła i przygotowaniu do niedzieli.
 6. W piątek od godz 9:00 odwiedzimy chorych w ich domach. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy nie mogą dotrzeć do Kościoła.
 7. W sobotę 24 grudnia Msza Święta o godz 7:00, po Mszy Św. złożymy sobie życzenia. Pasterka o godz 22:00 i 24:00 taca będzie przeznaczona na fundusz ochrony życia.
 8. Prosimy aby rodziny, które zamówili Mszę Święte w pierwszy dzień Świąt w intencji + Marii Markiewicz i ++ Janiny i Jana Zakowicz zgłosiły się do Zakrystii.
 9. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w każdą niedzielę po Mszy Świętej przy stolikach pod chórem, również w tygodniu po Mszy wieczornej.. Ofiary są przeznaczone na remont Kościoła.
 10. Po dwóch latach pandemii w tym roku chcemy wrócić do tradycyjnego kolędowania po Świętach Bożego Narodzenia z tym wyjątkiem, że będziemy przychodzić do rodzin, które wcześniej nas zaproszą. Kartki z zaproszeniem są na stolikach przy wyjściu z Kościoła, prosimy je składać do skrzyni do 24 grudnia. W ostatnim tygodniu zaprosimy do Kościoła na wspólne kolędowanie tych których nie odwiedziliśmy w domu. Program kolędy będzie podany w Święta.
 11. Zmiana tajemnic Żywego Różańca Różańca do Krwi Chrystusa 8 stycznia.
 12. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek środę od 17.00 do 17.30 oraz w sobotę od 8.00 do 8.30.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 14. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom. W tym tygodni również Msze Święte o godz 6:45 za ofiarodawców i wspierających budowę Kościoła. Zachęcamy do modlitwy w intencji budowy.