Ogłoszenia

XXIX Niedziela Zwykła

 1. Dziś w Kościele obchodzimy Dzień Papieski. Msze Święte w porządku niedzielnym. Msze święte w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 2. Dziś po każdej Mszy Świętej, bedą rozprowadzane,,Kremówki Papieskie”.
 3. Zapraszamy Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Dyrektorów szkół i Pracowników Oświaty na spotkanie z okazji dnia Edukacji Narodowej, które odbędzie się w poniedziałek 17 października w Naszej Parafii, rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:00.
 4. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00. W tym czasie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwa różańcowa.
 5. W sobotę o godz. 7.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła i przygotowaniu do niedzieli.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą na godz 11:30 po Mszy Św. na krótkie spotkanie.
 7. Tydzień temu podczas każdej Mszy Świętej liczyliśmy wiernych uczestniczących w Eucharystii. W sumie uczestniczyło 1210 osób.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz 17:30. 9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.30 oraz w sobotę od 8.00 do 8.30.
 9. Na stoliku przy wyjściu wyłożone zostały kartki wypominkowe. Można je składać do skrzyni, w zakrystii lub kancelarii.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 11. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom.
 12. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.