Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj Msze święte w porządku niedzielnym. Odbywa się również coroczne liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Św., i przyjmujących Komunię Świętą. Msze święte w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz 17:30.
 3. Zapraszamy Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Dyrektorów szkół i Pracowników Oświaty na spotkanie z okazji dnia Edukacji Narodowej, które odbędzie się w poniedziałek 17 października w Naszej Parafii, rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:00. Szczegóły na Plakacie.
 4. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny na Plebanię.
 5. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00. W tym czasie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwa różańcowa.
 6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza.
 7. W sobotę o godz. 7.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła i przygotowaniu do niedzieli.
 8. W następną niedzielę, będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po każdej Mszy Św. będą rozprowadzane ,,Kramówki Papieskie”.
 9. Zapraszamy chętnych do zapisywania się na kurs szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej. Zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem.
 10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.30 oraz w sobotę od 8.00 do 8.30.
 11. Na stoliku przy wyjściu wyłożone zostały kartki wypominkowe. Można je składać do skrzyni, w zakrystii lub kancelarii.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 13. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom.
 14. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.