Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś Msze Święte w porządku niedzielnym, na każdej Mszy Św. poświęcenie palm. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz 17:30. Msze święte od poniedziałku do środy o godz. 7:00 i 18:00.. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i Różańca do Krwi Chrystusa po sumie. Dziś wyjątkowo ze względu na koncert nie będzie Adoracji.
 2. Dziś po Mszy Świętej o godz 18:00 odbędzie się w Naszej Parafii koncert Wielkopostny „ W Ogrójcu”. Naszą obecnością na koncercie podkreślamy 18 rocznicę śmierci Świętego Jana Pawła II. Serdecznie Zapraszamy.
 3. W poniedziałek o godz 17:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. W czwartek o godz. 8:00 i w sobotę o godz 14:00 prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła i przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych.
 5. W czwartek, piąteki i sobotę o godzinie 10:00 zbiórka Ministrantów – przygotowanie do liturgii Triduum Paschalnego.
 6. Świece na stół Wielkanocny są do nabycia przy stoliku z tyłu Kościoła.
 7. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Medjugorie i Banja Luce od 10 do 15 lipca 2023. Temat Pielgrzymki to 80 rocznica śmierci męczeńskiej Sługi Bożego Antoniego Dujlovića. Program można otrzymać w zakrystii.
 8. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.30. W godzinach kancelaryjnych, można pobierać zaświadczenia do Urzędu Skarbowego.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 10. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy
  za zaangażowanie i zatroskanie wszystkim Ofiarodawcom.