Ogłoszenia

XXIV Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego. Do dzisiaj bardzo prosimy klasy 8, 7 i 6, które będą się przygotowywać do bierzmowania, aby z zakrystii odebrały kartę zgłoszenia i wspólnie wypełnili z rodzicami i opiekunami prawnymi. 
 2. Dzisiaj serdecznie zapraszamy na festyn parafialny. Przypominamy, że z racji festynu nie ma mszy wieczornej. Msza za chorych i umierających na 11.30.  Po sumie rozpocznie się rodzinne spotkanie. Będzie wiele zabaw dla dzieci, doskonali wykonawcy i znakomite zespoły, bardzo dobrze zaopatrzona część gastronomiczna. Bardzo prosimy, aby parking przy kościele zostawić pusty, aby przestawić samochody. Wszelkie zebrane ofiary są wsparciem budowy. 
 3. Msze Św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00. 
 4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godz. 8:00 do 8:30.
 5. W czwartek od 17.00 Adoracja, od 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy także nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach. 
 6. W sobotę o 11.00 spotkanie scholi i chętnych do śpiewania. W sobotę o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. 
 7. 30.09 o 10.00 w Bolesławcu rozpoczyna się kolejny kurs dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Wszystkich chętnych Panów serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 24.09, czyli w przyszłą niedzielę na 17.00.
 8. Z uwagi na mniejszą liczbę księży uprzejmie prosimy o zamawianie Mszy Świętych
  z wyprzedzeniem.
  Prosimy także, by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 10. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.