Ogłoszenia

XXIX Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego. Codziennie przez cały październik modlimy się na różańcu 
o 17.15. W tym tygodniu będziemy modlić się za misje. Zapraszamy przede wszystkim dzieci przygotowujące się do I Komunii i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Nadal są wyłożone kartki tzw. wypominki. Wypełnione kartki prosimy wrzucać do skrzynki przy prezbiterium. Za tydzień po mszy dziecięcej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci które przygotowują się do I Komunii. Również za tydzień poświęcimy opłatki.
 2. Msze Św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 3. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek. Zapraszamy także nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach w rozważaniu Słowa Bożego.
 4. Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla 7 klasy we wtorek po Mszy wieczornej. Wszystkie daty dla wszystkich roczników są zapisane na tablicy ogłoszeń i na Facebooku parafialnym.
 5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godz. 8:00 do 8:30.
 6. W czwartek od 17.00 Adoracja, od 17.15 Różaniec a potem nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie wolontariatu.
 8. W sobotę o 11.00 spotkanie scholii i chętnych do śpiewania a o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. Zapraszamy dorosłych 
i młodych.
 9. Ks. Bartosz zaprasza do skorzystania z oferty wyjazdu na ferie na Węgry 22 stycznia. Lista na jarmark została zamknięta. Mamy dwa autokary. Prosimy o uzupełnienie danych.
 10. Uprzejmie prosimy także o zamawianie Mszy Świętych z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Jest księga na 2024 rok ale z większą ilością intencji zapraszamy do kancelarii. Prosimy także by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 12. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.