Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego. Dzisiaj o 17.00 spotkanie dla wszystkich chętnych mężczyzn od 25 roku życia do 65 roku którzy maja pytania co do funkcji Szafarza.
 2. Za tydzień I niedziela miesiąca po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 3. Różaniec codziennie przez cały październik o 17.15. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 4. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Festynu z okazji Odpustu. Niech dobry Bóg za dobro okazane w tych dniach obdarzy was potrzebnymi łaskami.
 5. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek. Spotkania będą się odbywać co tydzień po Mszy wieczornej. Zapraszamy także nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach.
 7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godz. 8:00 do 8:30.
 8. We wtorek pierwsze spotkanie organizacyjne dla klasy 8 szkoły podstawowej przed bierzmowaniem. Prosimy o jak najszybsze oddanie deklaracji uczestnictwa w przygotowaniu do bierzmowania.
 9. W czwartek od 17.00 Adoracja, od 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia. 8. W czwartek także spotkanie wolontariatu po Mszy wieczornej.
 10. W sobotę o 11.00 spotkanie scholi i chętnych do śpiewania.
 11. W sobotę o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. Zapraszamy dorosłych i młodych.
 12. W sobotę przybędzie na parking pod kościół rolnik z Taczalina o 9.00. Będzie można nabyć ziemniaki oraz inne warzywa.
 13. Z uwagi na mniejszą liczbę księży uprzejmie prosimy o zamawianie Mszy Świętych z wyprzedzeniem. Prosimy także by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 15. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.