Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca. Różaniec dzisiaj o 15.00 na zakończenie adoracji, a potem codziennie przez cały październik o 17.15. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Dzisiaj o 17.00 spotkanie dla potencjalnych Szafarzy Komunii Świętej.
 2. Za tydzień w niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci z 3 klasy przed Komunią. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny.
 3. Msze Św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek. Spotkania będą się odbywać co tydzień po Mszy wieczornej. Zapraszamy także nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach w rozważaniu Słowa Bożego.
 5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godz. 8:00 do 8:30.
 6. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie organizacyjne dla klasy 7 i 6 szkoły podstawowej przed bierzmowaniem. Prosimy o jak najszybsze oddanie deklaracji uczestnictwa w przygotowaniu do bierzmowania, a także aby zabrać dzienniczek kandydata do bierzmowania z zakrystii. Daty kolejnych spotkań są dostępne na facebooku parafialnym i na tablicy ogłoszeń.
 7. W I czwartek miesiąca od 17.00 Adoracja, od 17.15 Różaniec, a potem nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W I piątek spowiedź od 17.15 serdecznie zapraszamy. W I sobotę miesiąca od 9.00 odwiedziny chorych po południu o 17.15 Różaniec a po Mszy wieczornej ostatnia procesja fatimska w tym roku.
 8. W sobotę o 11.00 spotkanie scholii i chętnych do śpiewania a o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. Zapraszamy dorosłych
  i młodych.
 9. W sobotę 7 Października odbędzie się Nocna Piesza Pielgrzymka Pokutno- przebłagalna do Bazyliki Św. Jadwigi w Legnickim Polu. Rozpoczęcie pielgrzymki o 21.00 w Kościele św. Jana Chrzciciela w Legnicy. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
 10. 6 i 7 Października odbędzie się 24 godziny Męki Pańskiej w intencji Ojczyzny w parafii pw. Św. Rodziny w Legnicy. Zaczyna się od Mszy w piątek o 16.30, a kończy Mszą w sobotę
  o 17.00. Reszta informacji na plakacie w gablocie.
 11. Informujemy, iż trwają rozmowy z Policją na temat ostrzeżeń przed oszustami
  i o możliwościach w zatrudnieniu. Za tydzień podamy termin spotkania.
 12. Z uwagi na mniejszą liczbę księży uprzejmie prosimy o zamawianie Mszy Świętych
  z wyprzedzeniem. Prosimy także, by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 14. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.