Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego.
 2. Codziennie przez cały październik modlimy się różańcu o 17.15. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 3. Od dziś są wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki prosimy wrzucać do skrzynki w prezbiterium.
 4. Po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci z 3 klasy przed Komunią. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny.
 5. Za tydzień Niedziela Papieska. Zbiórka do puszek i możliwość zakupu kremówek.
 6. Msze Św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy wieczornej. Zapraszamy nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach w rozważaniu Słowa Bożego.
 8. We wtorek o 17.00 spotkanie z policją jak ustrzec się przed oszustwem i informacje w sprawie podjęcia pracy w szeregach policji.
 9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godziny 8:00 do 8:30.
 10. W środę o 18.40 zapraszamy na spotkanie chętnych mężczyzn którzy chcą pełnić funkcję nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej.
 11. W czwartek od 17.00 Adoracja, od 17.15 Różaniec w intencji nauczycieli a potem nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Msza także w intencji nauczycieli.
 12. W sobotę o 11.00 spotkanie scholi i chętnych do śpiewania.
 13. W sobotę o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. Zapraszamy dorosłych i młodych.
 14. Ks. Bartosz zaprasza do skorzystania z oferty wyjazdu na najpiękniejszy jarmark bożonarodzeniowy w Europie do Wiednia 9 grudnia jest to druga sobota grudnia a także zachęcamy do wyjazdu na ferie dorosłych i dzieci na Węgry od 22 stycznia. Lista szybko się zapełnia prosimy zgłaszać się do Ks. Bartosza w sprawie wyjazdów. Plakaty są dostępne przy wyjściu z kościoła.
 15. 14 Października od godziny 10.30 zacznie się dzień skupienia ochrony / służby zdrowia, kapelanów szpitala i sióstr zakonnych w Domu Słowa. Pozostałe informacje na plakatach.
 16. Z uwagi na mniejszą liczbę księży we wspomnienie św. Siostry Faustyny Msza święta była odprawiona za członków Róży na porannej Mszy. Uprzejmie prosimy także o zamawianie Mszy Świętych z wyprzedzeniem. Jest księga na 2024 rok ale z większą ilością intencji zapraszamy do kancelarii. Prosimy także by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 18. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.