Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Msze święte według porządku niedzielnego.
 2. Codziennie przez cały październik modlimy się na różańcu
  o 17.15. Zapraszamy przede wszystkim dzieci przygotowujące się do I Komunii i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 3. Nadal są wyłożone kartki tzw. wypominki. Wypełnione kartki prosimy wrzucać do skrzynki przy prezbiterium.
 4. W związku z niedzielą Papieską dzisiaj zbiórka do puszek i możliwość zakupu kremówek cena za 2 sztuki to 12 zł. Dziękujemy bardzo serdecznie cukierni Zielińskich za pyszne wypieki. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczamy dla scholii
  i LSO na wyjazd. Bóg zapłać.
 5. Niestety mimo wielokrotnych próśb nikt nie zgłosił się na przygotowanie do funkcji Nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej.
 6. Msze Św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.
 7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek. Zapraszamy także nowych chętnych do uczestnictwa w spotkaniach w rozważaniu Słowa Bożego.
 8. Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla 8 klasy we wtorek po Mszy wieczornej. Wszystkie daty dla wszystkich roczników są zapisane na tablicy ogłoszeń i na Facebooku parafialnym.
 9. Informujemy, że trzy rodziny złożyły ofiary po 10 tys. na witraże od prezbiterium. Bardzo serdeczne Bóg zapłać. Prosimy o dalsze zaangażowanie w zbiórkę na posadzkę.
 10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od godz. 8:00 do 8:30.
 11. W czwartek od 17.00 Adoracja, od 17.15 Różaniec w intencji nauczycieli, a potem nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 12. W sobotę o 11.00 spotkanie scholi i chętnych do śpiewania, a o 12.00 spotkanie dla członków Służby Liturgicznej i dla chętnych do służenia przy ołtarzu. Zapraszamy dorosłych
  i młodych.
 13. W przyszłą sobotę będzie możliwość zakupu warzyw na parkingu koło plebanii.
 14. Ks. Bartosz zaprasza do skorzystania z oferty wyjazdu na najpiękniejszy jarmark bożonarodzeniowy w Europie do Wiednia 9 grudnia, a także na ferie na Węgry 22 stycznia. Lista na jarmark zostanie zamknięta w przyszłą niedzielę lub kiedy zabraknie miejsc, a zostało ich niewiele w drugim autokarze. Zapraszamy także, aby jak najszybciej zapisać się na ferie.
 15. Uprzejmie prosimy o zamawianie Mszy Świętych z wyprzedzeniem. Jest księga na 2024 rok, ale z większą ilością intencji zapraszamy do kancelarii. Prosimy także, by w przypadku śmierci kogoś bliskiego sprawy terminu pogrzebu ustalać najpierw z księdzem proboszczem a później z firmą pogrzebową.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 17. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.