Ogłoszenia

I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Msze święte według porządku niedzielnego. Prosimy o wsparcie w rozliczeniu sfinansowania rozet i już teraz dziękujemy bardzo za sfinansowanie pojedynczych witraży. Trwają rozmowy i przygotowania do podjęcia decyzji w sprawie posadzki. Ostatnia faktura za ogrzewanie wyniosła 11.200. Jeśli ktoś może to za tydzień będzie taca na ogrzewanie. Dzisiaj pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym tematycznym – „testament pisany krwią na drzewie krzyża”. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.15.
  W przyszłą niedzielę na mszy o 13.00 będziemy się modlić w 20 rocznicę powstania Stowarzyszenia Krwi Chrystusa szczególnie o matczyną opiekę.
 2. Msze w tygodniu 7.00 i 18.00
 3. W poniedziałek zapraszamy chętnych i stałych członków Kręgu biblijnego na spotkanie 
w salce, po mszy wieczornej w salce na plebanii.
 4. W wtorek po mszy wieczornej spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla 6 i 7 klasy
 5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od godz. 17:00 do 17:30
i w sobotę od 8.00 do 8.30.
 6. W czwartek od 17.00 adoracja i 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 7. W piątek na 18.00 msza za wszystkich członków Służby Liturgicznej. Zapraszamy ministrantów, lektorów i rodziców.
 8. Scholę zapraszamy na próbę w sobotę na 11.00.
 9. Zapraszamy do skorzystania z pielgrzymki do Włoch. Organizatorem jest siostra Krystyna ze wspólnoty Krwi Chrystusa. Wszelkie informacje na plakacie. Termin 3-10 września, koszt 1420 zł i 560 euro.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Można ze stolików brać obrazki z modlitwą do św. Michała Archanioła. Prosimy brać tylko obrazki dla siebie i korzystać z tej modlitwy. Nie zabierać obrazków dla kogoś.
  Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.