Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

  1. Msze święte według porządku niedzielnego. Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę miesiąca. Dzisiaj o 17.00 zapraszamy na jasełka.
  2. Jako duszpasterze chcemy Wam serdecznie podziękować za wspaniałą atmosferę modlitwy i spotkania. Dziękujemy za wspólną modlitwę, duszpasterskie rozmowy, za dzielenie się z nami swoimi doświadczeniami życiowymi: radościami i smutkami Waszej codzienności. Szczególnie mocno, chcemy podziękować za każde dobre słowo skierowane pod naszym adresem. Niezmiernie miło jest usłyszeć: „Fają mamy ekipę księży w parafii” lub „Widać, że księża się dogadujecie między sobą i się lubicie”. Cieszy fakt, że parafianie widzą to co jest prawdą, która cieszy całą parafię jak i naszą kapłańską wspólnotę. Dziękujemy również za wszelkie uwagi (także krytyczne) dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Jeśli tylko to możliwe, będziemy starali się poprawić niedociągnięcia.
  3. Zapraszamy za tydzień o 16.30 na wyjątkowy koncert „Najpiękniejsze kolędy
    i pastorałki”. Zaśpiewają „Kobiety na walizkach” i Tomek Coral. Po koncercie kwesta dla potrzebujących i będzie także okazja do zakupu płyty.
  4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 17:00 do 17:30 i w sobotę od 8.00 do 8.30.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja i 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. W sobotę spotkanie scholii o 11.00 i spotkanie ministrantów i lektorów o 12.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  8. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.