Ogłoszenia

Niedziela Bożego Miłosierdzia

  1. Msze święte według porządku niedzielnego. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Zmiana tajemnic i o 15.00 uroczyste nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Msze w tygodniu: 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna poniedziałek i środę od 17.00 – 17.30 a w sobotę od 8.00-8.30.
  3. W poniedziałek przeżywamy przeniesioną z 25.03 Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze o 7.00 i 18.00 Po Mszy wieczornej ok 18.40 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. We wtorek o 17.00 spotkanie dla dzieci przed I Komunią Świętą. Po Mszy wieczornej ok 18.40 spotkanie dla 8 klasy przed bierzmowanie. Bardzo ważne spotkanie organizacyjne – obecność obowiązkowa.
  5. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich wyjeżdżających do Medjugorie 24.06. na spotkanie organizacyjne z Panią przewodnik które odbędzie się 16.04 o 18.00 w salce na plebanii.
  6. W piątek Schola o 18.45. Sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej a LSO spotkanie formacyjne o 12.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.
  8. MODLITWA ZA OJCZYZNĘ: Boże, któryś zapomnianą do niedawna Polskę wskrzesił cudem wszechmocy Twojej, racz za przyczyną sługi Twojego Św. Andrzeja Boboli dopełnić miłosierdzia nad naszą Ojczyzną i odwrócić grożące jej niebezpieczeństwa. Niech za łaską Twoją stanie się narzędziem Twojej czci i chwały. Natchnij mądrością jej rządców i przedstawicieli, karnością i męstwem jej obrońców, zgodą i sumiennością w wypełnianiu obowiązków jej obywateli. Daj jej kapłanów pełnych ducha Bożego i żarliwych o dusz zbawienie. Wzmocnij w niej ducha wiary i czystości obyczajów. Wytęp wszelką stanową zazdrość i zawiść, wszelką osobistą czy zbiorową pychę, samolubstwo i chciwość karmiącą się kosztem dobra publicznego. Niech rodzice i nauczyciele w bojaźni Bożej wychowują młodzież, zaprawiając ją do posłuszeństwa i pracy, a chroniąc od zepsucia. Niech ogarnia wszystkich duch poświęcenia się i ofiarności względem Kościoła i Ojczyzny, duch wzajemnej życzliwości i przebaczenia. Jak jeden Bóg, tak jedna wiara, nadzieja i miłość niech krzepi nasze serca! Amen.