Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania

  1. Msze święte według porządku: 6.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Będziemy modlić się w intencji parafian. O 16.00 dzisiaj i jutro msza w szpitalu.
  2. Poniedziałek Wielkanocny – II Dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. jak w niedzielę. Taca w drugi dzień świąt na uczelnie katolickie.
  3. We wtorek o 17.00 spotkanie dla dzieci przed I Komunią Świętą.
  4. Msze w tygodniu od wtorku do soboty 7.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca.
    W czwartek 17.30 nabożeństwo. W Piątek od 17.00 okazja do spowiedzi. W sobotę odwiedzimy chorych w domach. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego. Zmiana tajemnic i o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej.
  7. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 17:00 do 17:30 i sobotę 8.00-8.30.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Przy stolikach zbierane są ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom.

Szanowni Parafianie
Niech Zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie do Waszych serc nieustającą wiarę, która będzie Waszym przewodnikiem w trudnych chwilach oraz mocą, która umacnia w codziennych wysiłkach.
Niech radość z Jego zwycięstwa nad śmiercią wypełni Wasze domy i serca, niech będzie ona promieniować wokół Was, rozświetlając drogę i przynosząc pociechę.
W tych dniach celebrujmy razem tajemnicę zmartwychwstania, będąc wdzięcznymi za dar zbawienia i nadziei, który Chrystus przyniósł światu.
Życzymy Wam, drodzy Parafianie, abyście doświadczyli obfitości błogosławieństw, miłości i pokoju, nie tylko w okresie Wielkanocy, lecz przez cały rok.
Niech radość zmartwychwstania Chrystusa napełnia Wasze serca i sprawi, że każdy dzień będzie pełen łaski i cudów.
Z serca życzymy Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, pokoju oraz błogosławieństwa Bożego. Z poważaniem duszpasterze