Ogłoszenia
25 Niedziela Zwykła
- W poniedziałek, tj. 22. września oraz w piątek 26. września, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.40, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy
w przygotowaniu rodzinnego festynu, który planowany jest na 28 września. W zakrystii znajduje się przygotowana lista dla osób, które podjęłyby się upieczenia ciasta. Same wypieki, za które już z góry dziękujemy, złożymy w parafii w sobotę późnym popołudniem oraz w niedzielę do południa.
W tych dniach omawiać będziemy sprawy związane z koncertem Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”, który odbędzie się dnia 19. października. Wciąż prosimy o pomoc w uzyskaniu sponsorów. - Również w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie formacyjne
w ramach Kręgu Biblijnego. - W środę, tj. 24. września, po Mszy św. wieczornej, spotkanie dla klas 6,
związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania. - W czwartek, 25. września, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo zaś o godz. 17.30. Szczególnie w tym dniu zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie pracowników służby zdrowia. Skorzystajmy z obecności relikwii błogosławionej siostry lekarz Ewy Noiszewskiej oraz błogosławionej siostry pielęgniarki Marty Więcki.
- Dzięki uprzejmości Ikonopisarzy naszej parafii, podziwiać wciąż można ikony stworzone podczas warsztatów odbywających się w naszej wspólnocie parafialnej. Stąd w najbliższy czwartek, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie
z uczestnikami warsztatów. Każdy może poznać i zgłębić zagadnienia związane z pisaniem ikon. - W sobotę 27. września o godz. 12.00 spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza.
- W następną niedzielę ogłaszamy kolejną zbiórkę pieniężną do puszek na szczytny cel, jakim jest ratowanie życia naszego parafianina Maćka. Wszystko to czynimy w ramach rodzinnego festynu, który rozpoczniemy
o godz. 14.00. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie i raz jeszcze zapraszamy do wspólnego świętowania. - Msze święte w tygodniu o godz. 7.00 oraz 18.00. Przypominamy, że dostępna jest już nowa księga intencji na rok 2006. Zachęcamy do wcześniejszego zamawiania intencji mszalnych w zakrystii, a z większą ilością Mszy św. zapraszamy do kancelarii.
- Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i środę w godzinach od 17.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 8.30.
- W sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła po Mszy św. porannej.
- Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy stolikach można złożyć ofiary na budowę kościoła. W tym miejscu składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom oraz dobrodziejom.
- Wszystkim zgromadzonym dziś drogim Parafianom oraz Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej parafialnej wspólnocie.
