Ogłoszenia
III Niedziela Zwykła
- W tym tygodniu wspominamy:
- Poniedziałek, 26 stycznia – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
- Środa, 28 stycznia – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
- Sobota, 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
- Porządek Mszy Świętych w tygodniu: codziennie o godz. 7.00 i 18.00.
- Za tydzień I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
- Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Amabile działającego przy Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku pod dyrekcją Natalii Biernackiej. Kolędowanie potrwa do godz. 13.00.
- Dziś na Mszy o godz. 18.00 gościć będziemy ks. biskupa Leona Dubrawskiego z diecezji kamieniecko-podolskiej. Osoby, które chciałyby wesprzeć tamtejszą wspólnotę, prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
- W przyszłą niedzielę odbędzie się sprzedaż ciasta na rehabilitację Pana Jerzego Kamskiego, naszego wieloletniego nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. Miesięczny koszt rehabilitacji wynosi 40 tysięcy złotych. Prosimy również o upieczenie ciast i przynoszenie ich w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
- We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji matek, które utraciły dzieci. Po niej pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla takich mam. Serdecznie zapraszamy.
- W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny – wspólne rozważanie Słowa Bożego.
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00, a o godz. 17.30 nabożeństwo.
- Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 12.00 – zapraszamy wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
- Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 17.00 do 17.30, a w sobotę od 8.00 do 8.30.
- Trwają zapisy intencji mszalnych na rok bieżący. Wolne terminy są jeszcze w tym i przyszłym tygodniu. Pojedyncze intencje można zgłaszać w zakrystii, większe – w kancelarii parafialnej.
- Mamy jeszcze trzy wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Osoby zapisane prosimy o uregulowanie wpłat i dostarczenie brakujących danych.
- Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”. Można tam również złożyć ofiarę na budowę naszej świątyni – za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
